10%20%40%60%100%
účtů: 228.709
hradů: 267.542
Věříme, že člověk může být šťastný i v jiných světech
Budovat mocná království nás baví a bratrství v klanu naplňuje naše srdce
Pán Hradu je tím pravým světem...

Pán Hradu je online hra, ve které si stavíš svůj hrad a bráníš ho před útočícími skřety. Také můžeš udělat kariéru v klanu, od nováčka po vojenského velitele. Hra má revoluční ovládání jednotek přímo na mapě, obrovské bitvy klanů jsou velikým zážitkem. Registrace i hraní této nejlepší online strategie je zdarma.

Po rychlé registraci se staneš králem v malém království. Tvůj rádce ti pomůže s prvními krůčky a naučí tě jak stavět hrad a bojovat.

Jeden z prvních úkolů je odrazit útočící skřety, tak neváhej a vrhni se do boje!

10.11. v 18:19

Vylepšení šermířů (regenerace a útok na lidi) a Trpaslíka střelce

Aby se více vyplácelo používat šermíře (oproti zbrojnošům) pro boj hráč vs hráč byli nyní posíleni v útoku a regeneraci. Všem typům šemířům se zvedl bonus útok na lidi (jiné rasy ne!) o +2 Nyní se snad bude šermíř více používat, když se sám léčí, což bude výhoda v boji se skřety. Větší bonus na lidské jednotky se zase hodí do válek. Jeden šermíř dva zbrojnoše spolehlivě zabije.Šermíř (z kasáren): bonus útok na lidi +6 (dříve 4)
Červený šermíř: bonus útok na lidi +6 (dříve 4)
Elfí šermíř: bonus útok na lidi +5 (dříve 3)
Černý šermíř: bonus útok na lidi +7 (dříve 5)
Bílý templář: bonus útok na lidi +7 (dříve 5)
Šermíři - dvojčata: bonus útok na lidi +6 (dříve 4)


Regenerace (sebeléčení) se zvedla u třech typů šermířů o +1

Ostatní typy šermířů již regeneraci +1 měli, takže se jim nic nepřidávalo.

Šermíř (z kasáren): regenerace (sebeléčení) +1 (dříve 0)
Červený šermíř: regenerace (sebeléčení) +1 (dříve 0)
Šermíři - dvojčata: regenerace (sebeléčení) +1 (dříve 0)
Trpaslík má víc energie, střelbu a navíc bonus 3x proti střelcůmTrpaslík střelec má nyní 1800 energie (dříve 1500), střelba 14 (dříve 10).
Nově dostal bonus 3x na střelbu proti těmto střeleckým jednotkám: Střelec, Modrý Střelec, Červený Střelec, Černý Střelec a Střelec myslivec.
Klasického střelce je schopen Trpaslík střelec zabít na dva výstřely!


Snad se vám budou změny líbit.

4.11. v 10:26Server S3 dnes startuje, můžete se registrovat a začít hrát!

Server 3 je typ serveru, který běží jak ve dne, tak i v noci, nemá tedy omezené hraní.
Kdo má zájem, může se registrovat! Čím dříve, tím větší náskok budete mít oproti opozdilcům...3.11. ve 13:48

Včera se konal sraz hráčů v Praze. Přišlo 18 hráčů a hráček.Sraz začal v šest večer, vyhrazená místnost se zaplnila až kolem sedmé hodiny. Mezi prvními na srazu byl opět veterán Peťas s Weronem. Ti později šli panákovat na bar ...

V půl deváté byla tombola o kredity, kdo co vyhrál vidíte v seznamu. Nejmladší účastník srazu (tuším 13 let?) byl Kubula 567, na minulém srazu vyhrál artefakt z nekromantího setu dle svého výběru, dnes vyhrál 30 kreditů v tombole a také třetí místo v pivní/limo štafetě (Kubulo, druzí jste nebyli, po tvém brzkém odchodu se přihlásila další trojice do štafety a porazila vás, měli čas 0:29).

Štafeta se moc povedla, poté si to s chutí a žízní Dicen a Mafuko-1 rozdali sami (viz fotka), každý se 3 pivy!. Dicen to za klan Vládci Chaosu pěkně rozjel, v polovině prvního piva se mu "kousla záklopka" a Mafuko-1 ho přejel na plné čáře. Ještě na něj chvíli před cílem (posledním pivkem) čekal. Pak byla další extra štafeta, kde pili Mafuko-1 a #Pepkas# z Jezdců Draka proti třem dalším hráčům! No, prohráli, ale sranda veliká. Všichni si to užili.

Sraz končil asi o půlnoci. Ještě jsem nadšenou servírku zasvědcovali do tajů Pána Hradu, hra ji očarovala a jsem zvědav, jestli na jaře bude ještě hrát. Osobně se ji na hraní PHčka zeptám...


Prezenční listina a výhry v tombole

1. Jaromir65, výhra 100 kreditů, Server 6, klan ALL IN BLACK
2. Angee, výhra 50 kreditů, Server 4, klan Stara Garda
3. kubula 567, výhra 30 kreditů, Server 6, klan Jezdci Draka
4. samanta666, výhra 20 kreditů, Server 2
5. weron, výhra 20 kreditů, Server 2, klan Rytíři Templu
6. Mafuko-1, výhra 20 kreditů, Server 1
7. andrysolid, výhra 15 kreditů, Server 1, klan Krvaťáci
8. Zeli, výhra 15 kreditů, (má pauzu)
9. Petas65, výhra 15 kreditů, Server 2, klan Rytíři Templu
10. JRee, výhra 15 kreditů, Server 2, klan Mimoni
11. dicen, výhra 10 kreditů, Server 2, klan Vládci Chaosu
12. temný_rytíř, výhra 10 kreditů, (má pauzu)
13. Ashwík, výhra 10 kreditů, (má pauzu)
14. Kubina.1, výhra 10 kreditů, Server 6, klan ALL IN BLACK
15. KHAL DROGO, výhra 10 kreditů, (má pauzu)
16. Lord Pletron, Server 5, klan PEVNOST
17. AVAT, Server 5, klan PEVNOST
18. #pepkaj#, Server 6, klan Jezdci Draka

Všichni hráči dostali zápis do statistiky medailí za ÚČAST NA SRAZU.*/c


Pivní / limo štafeta

Základní štafeta

1. místo: Dicen + KHAL_DROGO + Temný Rytíř: čas vypití 29s - výhra 30
2. místo: Ashwík+ Kubina.1 + #pepkaj#: čas vypití 57s - výhra 20
3. místo: Mediev + Kubula 567 + Angee: čas vypití 77s - výhra 10

Extra duel: Dicen(nedopil) vs Mafuko-1 (42 sekund): výtěz Mafuko-1 vyhrál 30, Dicen cena útěchy 20

Štafeta (2 vs 2 hráči):
Kubina.1 + #pepkaj#: (20 sekund): výhra 30
vs
Dicen(nedopil) + ???? (nevím kdo): vzdali to a nedopili. Cena útěchy 20Napište mi prosím chyby či jména, mám v tom trochu zmatek. Těším se na další jarní sraz v Praze!
Ať vás PH baví!

3.11. v 11:41

Zdravím,

byl už večer, když tu mě náhle opět chytila chuť do psaní nějakého toho článku pro sloupek PH. Avšak mělo to jeden háček a to ten, že jsem nevěděl, o čem psát. Tak jsem chvíli přemýšlel, až jsem dostal nápad, zkusit udělat nejvíc OP jednotku (velkou jedno políčko).

Nyní se už tedy vrhněme na samotný článek:

Co bychom mohli potřebovat jako první? No samozřejmě, že nějakou tu OP jednotku, avšak, která to může být? I kdybychom šli po HP, útoku nebo obraně, vždy bychom se dopracovali k černému rytíři, kterého lze získat velice ojediněle na oltáři. Disponuje ohromným zdravím (4000), které je podtrženo hrozivým útokem a obranou (na hodnosti devět je to 49, 69). V boji mu pomáhá jeho zásoba energie (4000), která se mu doplňuje rychlostí +50 za pět minut.

Tuto zásobu energie může využít na sesílání mocných kouzel:
1. plamenný pohled: -6
2. rychlot: +8
3. magická očista

To by bylo k samotnému černému králi nejspíše vše. Nyní se tedy vrhněme k samotné výbavě, která ještě zvýší jeho nebezpečnost a sílu. (veškeré uspořádání artefaktů jsou z mé hlavy, každý na to může mít vlastní názor)

Helma:
Na tuto pozici jsem se rozhodl umístit Helmu nazgůla, protože má ze všech nejvyšší obranu a obranu proti střelám. (např. koruna nadvlády přidává zdraví a její schopnost je zvýšená magická síla, kterou král nevyužije)


Zbraň:
Jako zbrań jsem se rozhodl zvolit Angmarský meč, kvůli jeho velice ničivěmu útoku. (útok na budovy má už ČR naprosto dostačující, a tudíž ho není potřeba zvyšovatú, navíc nám tento artefakt umožňuje útok na dálku, jako druhou možnost bych zvolil buď zlaté kopí nebo nekromantí hůl, ale to už je na Vás, záleží na vašem stylu hry.


Hruď:
Tato část výbavy byla jednou z nejtěžších voleb, kvůli tomu, že záleží jestli chcete vyšší obranu nebo hp. Pro mě je jednoznačnou možností Černá zbroj, protože kombinuje sílu Mithrilové zbroje a Nekromantího roucha do takové zlaté střední cesty. (roucho přidává hp a ne obranu, Mithrilová zbroj naopak)


Prsten:
Safírový prsten je velice silný kvůli jeho rozšíření zdraví, které je srovnatelné s amuletem života (akorát nemá rozšíření přírůstku zdraví, který nahrazuje přírůstek energie) a jeho šťastnému zásahu, proto byl pro mě jasnou volbou.


Štít:
Tak toto byla pro mě naprosto nejjednodušší pozice, protože zde existuje prakticky jenom jedna nejlepší volba a tou je ohnivý trojšít, který disponuje ohromnou obranou (24), nemluvě o tom, že za 500 energie lze obranu navýšit o dalších 20.


Kapsa:
Kapsa patří k těm složitějším částem výbavy, kvůli vysokému množství variant. Nejraději bych na tuto pozici umístil Kronikářský brk, ale ten bohužel není přidán do hry, pouze v popisu artefaktů, proto zde umístíme knihu kouzel. (dávám zde stálý artefakt, ne lektvar, který by byl na jedno použití)


Boty:
Zde dávám přednost obraně před životy, proto zde volím Nekromantí boty, které sice nerozšiřují hp jako Elfí boty nebo dračí ocasy, ale přidávají ve vysoké míře body obrany. (16) Také nám přidávají přírůstek energie a její zásobu.


Plášť:
Plášť temnoty je tady taková zlatá střední cesta pro jeho vyvážení života a obrany.


Celkové staty:
Útok: 61 (použitím schopnosti zlatého arciďábla až 67, při využití lektvaru moci je to 79)
Obrana: 130 (při použití bonusů štítu, vypití lektvaru mlhy a přítomnosti elfky bojovnice, která použije své zvýšení obrany, může obrana dosáhnout až 186)
HP: 4650
Energie: 4500
Obrana na střely: 41 (při použití trojštítu, vypití lektvaru mlhy a schopnosti Elfky Galadriel 151, při použití schopnosti jednotky běžně přístupné, tedy černého čaroděje je to 127)
Útok na budovy: 34
Nosnost: 6000
Přírůstek energie: +63 (Při přítomnosti elfky s nejvyšším skillem v energii a vypití lektvaru Energie až +93)
Přírůstek HP: +10 (Při přítomnosti Elfky Galadriel +23
, při přítomnosti druida +22)
Šťastný zásah: 6
Bonusy na jednotky jsou po pěti

Tak to by bylo asi vše pro tento článek, jak můžete vidět, můžete teoreticky dosáhnout neuvěřitelných statů a udělat z už tak silné jednotky, skoro nezničitelný tank, který si zbrojnoše podá na pár ran.

Doufám, že se líbil a věřím, že se brzy uvidíme u dalšího článku.

1.11. v 9:53

Server 4 dnes startuje Můžete se registrovat a začít hrát!

Server 4, který dnes startuje, je pomalý typ serveru, který má zastavené hraní v noci, takže můžete přes noc v klidu spát, bez obav že by váš skřeti či nepřátelé napadli.Tuto sobotu 2. listopadu od 18:00 se koná sraz hráčů v Praze!
Na srazu se budou rozdávat kredity v tombole, budou soutěže a pivní/limo štafeta. Každý mezi nás zapadne. Hodně veteránů přislíbilo svou účast. Na jaře sraz nebyl a tak tento bude asi velký...

Kde? Jako vždy je to naše restaurace U Voraře (10 minut chůze od metra Karlovo náměstí)

Webové stránky: http://www.restauraceuvorare.cz

Mapa: GoogleMaps

pletron@volny.cz

Nejlepší klany

Poslední Soud: 36 členů

Dračí Jezdci: 17 členů

Krvaťáci: 13 členů

Ochránci: 1 členů

Nejlepší hráči

Tavarille: 1012818 bodů

.vlasticka.: 896165 bodů

Lucie13: 821526 bodů

Tomas0: 665234 bodů

myšnyš: 597158 bodů

Nejvyšší level hradu

Tavarille: 11 level

.vlasticka.: 11 level

Lucie13: 11 level

Tomas0: 11 level

myšnyš: 11 level

Nejlepší hrdinové

jaroF : Hrdina

.vlasticka. : Zlobivá holka

Tavarille : Babi Tav

janek235 : Warrior

borin 33 : Anubis

Nejlepší klany

Vládci Chaosu: 32 členů

Rytíři Templu: 20 členů

Pohodáři: 7 členů

Básníci s kudlou: 10 členů

Fallen_Angels: 12 členů

Nejlepší hráči

pavlinka353: 619263 bodů

kicon: 471834 bodů

Khal _Drogo: 414703 bodů

temny_rytir: 347275 bodů

MartinXV: 320299 bodů

Nejvyšší level hradu

Elid: 12 level

pavlinka353: 10 level

Flaik: 10 level

Miromor II.: 10 level

Weron: 10 level

Nejlepší hrdinové

Skejva : Lord Skejva

orcus : Hrdina

JRee : Bajaja

Drobeček : Drobecek ukrutny

Greyshawk : sir Greyshawk

Nejlepší klany

Relax: 19 členů

Velká Morava: 18 členů

Hydra: 1 členů

Nejlepší hráči

bobis: 43615 bodů

FERDA III: 39340 bodů

melkor012: 29701 bodů

darbujanek: 26202 bodů

Herdovec: 26136 bodů

Nejvyšší level hradu

bobis: 7 level

jux: 7 level

MalyCek1: 7 level

Sakramentos: 6 level

borin11: 6 level

Nejlepší hrdinové

Petas65 : Ďábel

bobis : Bobis

Zirtie : Au

MalyCek1 : Annanis

petr84 : Petr

Nejlepší klany

BUILDERS: 26 členů

Stara Garda: 19 členů

STORM: 16 členů

Krupka: 2 členů

Crematorium: 1 členů

Nejlepší hráči

Smutek!!: 83792 bodů

Observer: 72114 bodů

Tomino: 64420 bodů

Kostilam Masožer: 58085 bodů

11alibaba11: 51701 bodů

Nejvyšší level hradu

Smutek!!: 7 level

Observer: 7 level

Tomino: 7 level

Kostilam Masožer: 7 level

borin44: 7 level

Nejlepší hrdinové

janek232 : Janek

MalyCek : Merlin

Mistr Dyne : pumpkin

konici : Monarcha

blesk156 : Aragorn

Nejlepší klany

Tartaros: 20 členů

PEVNOST: 20 členů

BB-BožíBojovníci: 15 členů

Lov ČR na S5: 10 členů

Nejlepší hráči

Dabelsam: 508269 bodů

Kain: 321445 bodů

1Saruman1: 303021 bodů

borin22: 261504 bodů

Rosomák sibiřský: 234835 bodů

Nejvyšší level hradu

Dabelsam: 9 level

Kain: 9 level

1Saruman1: 9 level

borin22: 9 level

Rosomák sibiřský: 9 level

Nejlepší hrdinové

kotletak : Soňa Ukrutná

Sauron ničitel : Optimus Prime

Drápal : 461450

lollaa : Lollaa

mafuko-2 : Hrdina

Nejlepší klany

Jezdci Draka: 40 členů

ALL IN BLACK: 38 členů

Andělé temnoty: 36 členů

Pomstychtivci: 13 členů

Lupiči: 3 členů

Nejlepší hráči

paroh: 615561 bodů

Yvsonka: 510898 bodů

pafka al: 435808 bodů

mls: 418277 bodů

Pelcig: 405765 bodů

Nejvyšší level hradu

pafka al: 11 level

paroh: 10 level

Pelcig: 10 level

nofakt: 10 level

Robertino Di: 10 level

Nejlepší hrdinové

Anduril : Chuck Norris

jaromir65 : Jaromír I

biten : Martin

shrekzlobr : SHREK

paroh : Květoslav I.

Nejlepší klany

Lovci: 41 členů

AMG: 2 členů

Válečníci: 11 členů

Homošlerky: 3 členů

Fenrrior: 1 členů

Nejlepší hráči

manscania: 1150723 bodů

Ničitel obydlí: 1056668 bodů

Ermen2: 527265 bodů

RiderPRO: 354509 bodů

hrebikcz: 351254 bodů

Nejvyšší level hradu

Hikaru: 12 level

manscania: 11 level

Ničitel obydlí: 11 level

RiderPRO: 11 level

hrebikcz: 11 level

Nejlepší hrdinové

Lone-Wolf : Lilith

Hadrathus : Kethew

Ničitel obydlí : Hrdina

ilen : Askrad

Lord Heli I : Timeless