Vykrmování jednotek - vytvoř si mocnou jednotku!

Některá zvířata či obludy je možné vykrmit, buď jídlem, nebo mrtvolkami ležícími na mapě.
Jakmile je jednotka zcela vykrmena, ihned se přemění na větší a je mnohem silnější.

Jak se vykrmuje?

Jednotka si musí stoupnout na jídlo (ikona jablíčko) a pak v záložce Pytel klikni na tlačítko Vykrmit. Výkrm lze dokončit až když má jednotka nejvyšší 9. hodnost! . Pak může sníst poslední jídlo.

Některé jednotky (tyto) mohou dokonce pojídat mrtvolky ležící pod nimi na mapě, tím pádem se ušetří dost jídla pro ostatní, protože mrtvolek je na mapě většinou dost, hlavně těch skřetích.
Za nejsilnější jednotky jsou považování velcí draci a arciďáblové. Jsou to ultimátní jednotky pro klanové války. Lze je vykrmit za statisíce jídla.Jak získat jednotku k výkrmu?

Jednotku k výkrmu lze získat od Rádce za splněný úkol, nebo na Oltáři na mapě [200,200] za dračí šupinky (lépe dát naráz více šupin).

Nejčastější způsob získání jednotky je uplatit ji (psi či vlci jsou dobře). Dělá se to tak, že ji dáte jídlo. Záleží na množství jídla a také na štěstí, zda-li se zvíře přidá. Některé se přidají snadno (prase), jiné hůře (vlk) a některá velice vzácně (dráček).

Například prasátka jdou snadno uplácet i vykrmit. Prase je ale slabá jednotka. S více prasaty se už dá jakžtakž útočit, samozřejmě v početní přesile, ideálně čtyři na jednoho. Prasata se také mohou hodit na odlákání skřetů, protože skřeti se ochočené prase snaží zabít a běhají za nimi. Také dráčci rádi žerou prasátka a často je jejich vůně přivábí k hradu. Čím více prasátek je u hradu, tím více dráčků přiletí!

Pokud máte v Univerzitě vynález Výkrm prasat, lze z divočáka vykrmit obrovské prase velké 2x2 pole! A to už je poměrně silná jednotka s 2000 životy.

Vykrmování jednotek - mrtvolkami

Některá zvířata či obludy je možné vykrmit z mrtvolek ležících na mapě. To se vyplatí!
Z mrtvol silných oblud je mnoho jídla k výkrmu. Čím silnější byla jednotka za života, tím "výživnější" je její mrtvola. Krmení probíhá stejně jako když se krmí jídlem (jablíčky), jednotka musí stát na mrtvolce.Které jednotky lze krmit z mrtvolek na mapě

Mrtvolky žerou:
  • Prasata (na divočáky)
  • Divočáci (na obří kňoury) - podmínka: vyzkoumán Výkrm prasat v Univerzitě!
  • Psy (na velké)
  • Vlci (na vrrky)
  • Pavouci skákavky (na obří skákavky)
  • Pavouci sklípkani (na obří sklípkany))
  • Kostlivci (na obří kostěje) - nelze je krmit jídlem, pouze mrvolkami! Potřebují jejich kosti.
  • Trojkostlivci (na obří trojkostěje) - nelze je krmit jídlem, pouze mrvolkami! Potřebují jejich kosti.